Актуальну ціну дізнавайтесь в менеджера
Актуальну ціну дізнавайтесь в менеджера
Актуальну ціну дізнавайтесь в менеджера
Актуальну ціну дізнавайтесь в менеджера
Актуальну ціну дізнавайтесь в менеджера
Актуальну ціну дізнавайтесь в менеджера

Каталог інтернет-магазину «Електрогуртовня» містить великий вибір кабелю і проводу для електричних силових мереж. Кожен клієнт має можливість підібрати якісний виріб відповідно до поставлених завдань і бюджетом. Ми реалізуємо продукцію відомих в Україні виробників: ЗЗЦМ, Одескабель, які за тривалий час існування встигли завоювати позитивну репутацію. Всі покупки можна забрати самовивозом з магазину в Києві по вул. Пшеничного 8 або замовити доставку по всій Україні.
різновиди кабелю
Все кабельно-провідникові вироби класифікують за кількома основними критеріями:
1. Матеріал для виготовлення токоведущей жили. Найпопулярнішими і затребуваними на вітчизняному ринку є вироби з алюмінієвої або мідної жилою. Мідь має значно кращі показники електропровідності і гнучкості, але алюміній значно дешевше за вартістю.
2. Перетин токоведущей жили. Строго регламентується ГОСТ і дорівнює одному зі значень стандартного ряду: 0,5; 0,75; 1; 1,5; 2,5; 4; 6; 10; 16; 25; 35; 50; 70; 95; 120; 150; 185; 240; 300; 400; 500; 625; 800; 1000; 1200; 1600 мм 2.
3. Клас гнучкості токоведущей жили. Цей параметр визначає, наскільки сильно може змінюватися радіус вигину дроту під час монтажу. Все кабельно провідникові вироби відповідно до цього параметром поділені на шість класів. Перший клас найбільш жорсткі вироби, а в шостому самі гнучкі. У побуті одним з найпопулярніших гнучких проводів є ПВ-3, який має багатодротовими структуру і належить до третього класу.
4. Матеріал для виготовлення ізоляції. В якості ізоляції струмоведучих проводів з робочою напругою до 1 кВ виступає: полівінілхлорид (ПВХ), поліетилен (ПЕ), каучук. Кожен з цих матеріалів має свої переваги й недоліки, які слід враховувати при виборі дроти.
5. Кількість струмоведучих жил. Цей параметр варіюється в великому діапазоні значень і залежить тільки від встановлених ГОСТ значень. Так дроти серії ПВ мають всього одну токоведущую жилу, а серії ВВП дві і більше.
6. Форма проведення: плоский або круглий. Плоский провід зручно укладати приховано під шар штукатурки або шпаклівки. Круглі вироби оптимально підходять для монтажу в кабельних лотках, трубах і інших спеціалізованих конструкціях. Найпопулярнішим круглим проводом є ПВС, а плоским - ШВВП.
7. Наявність захисної оболонки. Цей елемент кабельно-провідникового вироби забезпечує захист ізоляції струмоведучих жил від негативного впливу зовнішніх факторів.
На сайті e-gurt.com представлена широка номенклатура різної кабельно-провідникової продукції. Якщо буде потрібно кваліфікована допомога з підбором виробів за конкретними параметрами, менеджери магазину «Електрогуртовня» із задоволенням нададуть такі послуги.