Меню
м. Київ ул. Пшенична 8
Наша адреса:
м. Київ ул. Пшенична 8
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб/Нд - вихідний

Умови угоди

Публічна пропозиція Цей Договір є офіційним та публічним пропозицією Продавець укласти Договір куплі-продажу Товара, представлений на сайті e-gurt.com. Цей Договір є публічним, відповідно до статті 633 Гражданського кодексу України. Його умови є єдиними для всіх покупців незалежності від статусу (фізичне літо, юридичне літо, фізичне літо-підприємство). Путем укладення цього Договору Покупець у повному обсязі приймає умови та порядок оформлення заказа, оплати Товару, доставки Товару, повернення Товару, а також відповідальність за недобросовісний замовлення та всі інші умови Договору. Договір вважає заключеним миттю натискання кнопок «Оформить заказ» на веб-сайтах оформлення заявок та отримання Покупцем від Продавця підтверджень показань в електронному вигляді.

1. Терміни та визначення

    1.1. Товар або Служба - об'єкт узгодження сторон, який був вибраний покупцем на сайті Інтернет-магазин та розміщений у «Корзині» або вже придбаний Покупець у Продавці дистанційним способом.

    1.2. Інтернет-магазин - сайт Продавця за адресою e-gurt.com, створений для укладення договорів розничної та оптової купівлі-продажу на основі ознак ознайомлення Покупця з запропонованим продажем описом Товару через мережу Інтернет.

    1.3. Покупатель - дієздатне фізичне лице, досягнувши 18 років, яке отримує інформацію від продавця, розміщує замовлення на закупівлю Товару, представлене на сайті Інтернет-магазин для целей, не пов'язаний із здійсненням підприємницької діяльності, юридичної особи або фізичного ліцо-підприємця.

    1.4. Продавець - Общество з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕКТРОГУРТОВНЯ» (ЄГРПОУ 32555091), юридичне ліцо, створене та діюче відповідно до законодавства України, розміщення якого: 03134, Київська обл., Святошинський р-н, м. Киев, ул. Пшенична 8.

2. Предмет Договору та порядок його заключення

    2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупелю Товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

    2.2. Дані укладення Договорів-пропозицій (акцептом пропозицій) та моменту повного та безогорочного прийняття Покупцем умовного Договору вважаються дані заповнення Покупцем форми заявки, розміщеними на веб-сайті Інтернет-магазину, за умови отримання Покупцем від продавця підтвердження заказа в електронному вигляді.

3. Порядок оформлення заказа

    3.1. Покупатель самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині через спеціальну форму «корзини» або робить замовлення за електронною поштою або телефоном, вказаному в розділі контактів Інтернет-магазину.

    3.2. Продавець вправі відказатися від передачі заказа Покупатель у випадку, якщо свідоцтва, вказані Покупцем при оформленні заказу, є неповноцінними або визивують подозрення щодо їх неефективності.

4. Ціна Товара

    4.1. Ціни на товари та послуги визначаються Продавцем самостійно та вказівками на веб-сайті Інтернет-магазину. Усі ціни на товари та послуги вказані на сайті в гривнях з учнями НДС.

    4.2. Ціни на товари та послуги можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку в залежності від кон'юнктури ринку. За ціною окремої одиниці товару, вартість якої оплачується Покупцем у повному обсязі, не може бути змінена продавець в односторонньому порядку.

     4.3. Стоимость доставки Товару та інших супутникових послуг вказана на сайті Інтернет-магазину.

5. Права та об'явлення сторон

    5.1. Продавець оголошується:

            5.1.1. Передати Покупателю Товар відповідно до умов цього Договору та замовлення Покупця.

            5.1.2. Не розголошуємо любую приватну інформацію про Покупця і не надаємо доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством або за бажанням самого Покупателя.

    5.2. Продавець має право:

            5.2.1. Змінюйте умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на товари та послуги в односторонньому порядку, розміщуючи їх на веб-сайті Інтернет-магазину. Всі зміни вступають у силу з моменту їх публікації.

    5.3. Покупатель оголошує:

            5.3.1. До моменту укладення Договору вказується зміст та умови Договору, а також тарифами (ценами), що пропонуються Продавцем на веб-сайті Інтернет-магазину.

            5.3.2. Для виконання зобов'язань Продавця своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, однозначно ідентифікуючи його як Покупателя, та достатні документи для доставки Покупателю заявленого Товару.

6. Условія возврата Товара

    6.1. Покупець має право на повернення продавця незадоволеного товару надлежачого якості, якщо він не задовольняє його за формою, габаритами, фасоною, квіткою, розміром або за іншою причиною, не може бути виконано за призначенням. Покупець має право на повернення Товару надлежачого якості протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки. Возврат Товара вищого якості виробляє, якщо він не використовувався і зберігав його товарний вид

, користувацькі властивості, пломби, ярлики, а також розроблений документ, виданий користувачеві разом із проданим товаром. Переказ Товарів, не підлягаючих поверненню на основі, передбачених у цьому функціоналі, затверджується Кабінетом Міністрів України.

    6.2. Возврат Покупателю вартості Товар вищого якості виробляється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту його отримання Продавцем за умови виконання зобов'язань, передбачених п. 6.1. Договір, відповідно до діючого законодавства України. Стоимость Товару підлягає поверненню через поштового або банківського переводу. Доставка Товара надлежащого якості за адресою Продавець здійснюється за рахунок Покупця та Продавця Покупка не повертається.

    6.3. У разі виявлення розширення встановленого гарантійного терміну зникнення недостатків у Товарах, Покупця в порядку та в строки, встановленого законодавством України, встановлюється право попереднього надання Продавцем вимог, передбачених Законом України «Про захист юридичних користувачів». При попередньому випуску вимог щодо безкоштовного вивчення недостатності термін дії цього відсчитується з дати отримання Товару Продавцем. У такому випадку доставка малогабаритних Товарів та Товарів весом менше п'яти кілограмів Продавця та їх повернення Покупка здійснюється за рахунок останнього.

    6.4. Рассмотрение требований, предусмотренных Законом Украины «О защите прав потребителей», здійснюється Продаж при умовах надання пропозицій Покупателю документів, передбачених діючим законодавством України, в тому числі, але не виключено, письмових заяв за зображенням, розміщених на сайті https://panelectro.ua . 6.5. Продавець не відповідає за недостатки Товару, повертається після його передачі Покупателю наслідку порушень Покупувачем правил користування або зберігання Товару, діючим третім особам або обставинам непередомих сил.

7. Ответственность сторон

    7.1. Сторони несут відповідальність за невиконання або подальше виконання умовного справжнього Договору в порядку, передбаченому поточним Договором та діючим законодавством України.

    7.2. Продавець не має жодної відповідальності за оновлений виробник зовнішнього виду, комплектацію товару.

    7.3. У разі виникнення неоднорідних сил, сторони звільняються від виконання умов умовного договору. Під обставительствами неодолімої сили для цілей цього Договору передбачаються події, носять надзвичайно, неотвратимий непередбачуваний характер, виключаючі або об'єктивно попереджуючі виконання цього Договору, наступне за якими Сторони не можуть передбачити і запобігти їх розумним мерам.

8. Конфіденциальність та захист персональних даних

    8.1. Передоставляючи свої персональні дані на веб-сайті Інтернет-журналу при реєстрації або оформленні заявок, Покупник дає Продавцю своє добровільне погодження на обробку, використання (у тому числі передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних» без обмежень щодо дії такої згоди.

    8.2. Продавець зобов’язується не розкрити отриману інформацію від Покупця інформації. Не вважається порушенням надання пропозиції Продавцям інформації про контрагенти та третім особам, що діють на основі договорів про продаж, у тому числі та для виконання зобов'язань перед Покупателем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимоги діючого законодавства України.

    8.3. Покупець несет відповідальності за підтримку своїх персональних даних у актуальному стані. Продавець не має жодної відповідальності за якісне виконання або невідповідність своїх зобов’язальних служб у зв’язку з неактуальною інформацією про Покупця чи невідповідність її дійсності.

9. Інформаційні повідомлення

    9.1. Зареєструватися на сайті Інтернет-магазин, Покупатель надає Продавцю згоду на получення інформаційних повідомлень від продавців та його партнерів, що діють на основі договорів з Продавцем, за допомогою служби коротких повідомлень (СМС) та електронної пошти.

    9.2. У будь-який момент Покупець вправі відказатися від отримання такого розсилки в розділі «Лічний кабінет» на сайті Інтернет-магазину.

10. Правила використання матеріалів, розміщених на веб-сайті Інтернет-магазину

    10.1. Сайт Інтернет-магазин містить матеріали, товарні знаки, фірмові наименования та інші матеріали, що зберігаються законом, включаючи, без обмежень, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові виробництва.

    10.2. Весь вміст сайту Інтернет-магазин зберігається законодавством України та міжнародними договорами.

    10.3. Покупець або будь-які інші сторонні особи не мають права використовувати матеріали, розміщені на веб-сайті Інтернет-магазину, а саме: вносити зміни, копіювати, публікувати, передавати третім особам тощо.

11. Інші умови

    11.1. Цей Договір укладено на території України та діє в рамках діючого законодавства України.

    11.2. Всі суперечки, виникающі між Покупателем і Продавцем, вирішуються через переговорів. У разі не досягнення урегулювання спорних питань за допомогою переговорів, Покупець або Продавець вправі обратись для вирішення спору в судових органах відповідно до діючого законодавства України.

    11.3. Продавець має право вносити зміни в цей Договір в односторонньому порядку, за попереднім переглядом. 5.2.1. Договора. Крім того, зміни в Договорі також можуть бути внесеними за взаємним погодженням Сторону в порядку, передбаченому діючим законодавством України.

12. Срок дії Договору та порядок його расторження

    12.1. Цей Договір діє до повного виконання зобов'язальних сторін, для відключення випадків його доріжного розстоювання.

    12.2. До випробування згоди дії цього Договору може бути розігнано за взаємним погодженням сторон та в інших випадках, передбачених цим Договором та діючим законодавством України.